F
A
C
E
B
O
O
K
K
A
M
E
R
Y
KAMERY WIDOKOWE
Z TERENU GMINY DARŁOWO
Obecnie dostępne są dwie kamery zamontowane w miejscowościach: Pierwsza prezentuje obraz z terenu miejscowości Wicie, okolice skrzyżowania ul. Plażowej i Morskiej.
Druga wykonuje trasę patrolu między miejscowościami Cisowo, Kopań, Wicie, Barzowice pokazując między innymi morze.
Zobacz pełną prezentację kamer
N
O
C
L
E
G
I
LOSOWO WYBRANA OFERTA Z BAZY NOCLEGOWEJ
Domy wczasowe
Domki i pokoje gościnne Rafa
Dąbki

Domki i pokoje gościnne Rafa
Zobacz wszystkie oferty z terenu Gminy
T
E
L
E
F
O
N
Y
TELEFONY
Centrala telefoniczna Urzędu Gminy:
tel. +48 94 344 63 01
faks +48 94 344 63 09
 
Straż Gminna
tel. +48 693 167 346
 
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
tel. +48 601 625 127 lub +48 663 304 777
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
tel. +48 94 314 16 50
faks +48 94 314 16 50
 
Gminny Zakład Użyteczności Publicznej
tel. +48 605 211 777
faks +48 94 71 66 387
 
Oczyszczalnia Rusko
tel. +48 693 830 099
 
Awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
tel. +48 605 21 17 77
lub +48 601 88 76 14
ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Profil Gminy na portalu Facebook Twitter Instagram Kanał RSS
Logo Gminy Darłowo
Wiadomości » Aktualności
« Strona główna
Powrót »
2020-10-15 08:24:56 - Emil Gawęda
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w kolarstwie kobiet - Dąbki

W Dąbkach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w kolarstwie szosoym kobiet oraz Puchar Polski, W zawodach wzięło udział ponad stu zawodników i zawodiczek z całej Polski. Rywalizacja toczyła się na trasie Dabki - Bukowo Morskie - Gleźnowo, a zawodnicy mieli do pokonania odpowiednio 5 km w kategorii żak, żakini, młodzik i młodziczka; 11 km w kategori juniorka młodza i 14 km w kategorii juniorka, orliczka i kobiety.

W ramach Pucharu Polski zwyciężyły:

Elita Kobiet:
1. Aurela Nerlo (CCC - Liv)
2. Dorota Przęzak (LKS Atom Dzierżoniów)
3. Monika Brzeźna (MAT ATOM Deweloper Wrocław)
Juniorka:
1. Maja Wróblewska (KK Ziemia Darłowska)
2. Roksana Pasternak (KTK Kalisz)
3. Sylwia Kulczyk (Copernicus - CCC)
Juniorka młodsza:
1. Anna Długaś (KTK Kalisz)
2. Maja Tracka (Stal Grudziądz)
3. Weronika Wróblewska (Copernicus - CCC)
Młodziczka:
1. Nadia Hartman (UKS Feniks Rydułtowy)
2. Kornelia Braun (KK Ziemia Darłowska)
3. Weronika Wąsaty (STC Stargard)
Młodzik:
1. Wojciech Kuderczak (MLUKS Victoria Jarocin)
2. Karol Grządziel (UKS Ratusz Maszewo)
3. Marcel Pytliński (UKS Koźminianka Koźminek)
Żakini
1. Maja Tułacz (UKS Koźminianka Koźminek)
2. Nikola Ledzion (LKKS Chrabąszcze Nowogard)
3. Lena Wielogórska (KTC Kołobrzeg)
Żak:
1. Dawid Frankowski (MLUKS Victoria Jarocin)
2. Filip Podgóski (LKKS Chrabąszcze Nowogard)
3. Robert Goska (KK Ziemia Darłowska)
 
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS:
Kobiety Open:
1. Karolina Stępień (MAT ATOM Deweloper Wrocław)
2. Maja Wróblewska (KK Ziemia Darłowska)
3. Oliwia Majewska (MAT ATOM Deweloper Wrocław)
Juniorka Młodsza:
1. Maja Tracka (Stal Grudziądz)
2. Weronika Wróblewska (Copernicus - CCC)
3. Zuzanna Chylińska (ALKS Stal Grudziądz)
 
Gratulujemy!!

 

Urząd Gminy Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
tel. (+48) 94 344 63 01 - faks (+48) 94 344 63 09
www.gminadarlowo.pl - poczta@ugdarlowo.pl
Adres skrytki e-puap: /ugdarlowo/skrytka
Dni i godziny otwarcia Urzędu:
poniedziałek: 7:30 - 15:30
wtorek - piątek: 7:00 - 15:00
Kasa czynna:
pon. 8:00 - 14:45, wto.-pią. 7:30 - 14:15
Dane do wystawienia faktur:
Gmina Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
NIP 4990527061 - REGON 330920914
Nr konta: 53 8566 0003 0100 1326 2000 0002
Urząd Gminy
Wiadomości
Turystyka i sport
Uzdrowisko Dąbki
Szkoły
Inwestycje
Nieruchomości
Odpady komunalne
Fundusze UE
Jednostki