F
A
C
E
B
O
O
K
K
A
M
E
R
A
BIEŻĄCY WIDOK Z KAMERY W CISOWIE
Zdjęcie z kamery w Cisowie
Obraz jest odświeżany automatycznie co 30 sekund
Zobacz pełną prezentację kamery
N
O
C
L
E
G
I
LOSOWO WYBRANA OFERTA Z BAZY NOCLEGOWEJ
Ośrodki wczasowe
GeoVita
Dąbki

GeoVita
Zobacz wszystkie oferty z terenu Gminy
T
E
L
E
F
O
N
Y
TELEFONY
Centrala telefoniczna Urzędu Gminy:
tel. +48 94 344 63 01
faks +48 94 344 63 09
 
Straż Gminna
tel. +48 509 041 465
 
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
tel. +48 660 770 627 lub +48 663 304 777
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
tel. +48 94 314 16 50
faks +48 94 314 16 50
 
Gminny Zakład Użyteczności Publicznej
tel. +48 605 211 777
faks +48 94 71 66 387
 
Oczyszczalnia Rusko
tel. +48 693 830 099
 
Awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
tel. +48 605 21 17 77
lub +48 601 88 76 14
ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Profil Gminy na portalu Facebook Twitter Instagram Kanał RSS
Logo Gminy Darłowo
Urząd Gminy » Pracownicy urzędu
« Strona główna
Powrót »
Wykaz pracowników Urzędu Gminy
Centrala telefoniczna: (+48) 94 34 46 301
Do każdego pracownika można dzwonić bezpośrednio wybierając numer: (+48) 94 34 46 xxx - gdzie xxx to właściwy numer wewnętrzny pracownika.
Budynek Urzędu Gminy
(kliknij nagłówek aby posortować)
Osoba
Stanowisko pracy
Pokój
Aloksa Marzena
e-mail: marzena.aloksa@ugdarlowo.pl
rozliczenia@ugdarlowo.pl
ds. księgowości - kasjerParter pokój nr 7
tel. wew. 381
Bierniukiewicz Tadeusz
e-mail: tadeusz.bierniukiewicz@ugdarlowo.pl
ppoz@ugdarlowo.pl
Robotnik gospodarczyPiętro pokój nr 33
tel. wew. 351
Błaszczyk Anna
e-mail: anna.blaszczyk@ugdarlowo.pl
windykacja@ugdarlowo.pl
ds. księgowości podatkowej, windykacji należnościParter pokój nr 27
tel. wew. 319
Bonk Violetta
e-mail: violetta.bonk@ugdarlowo.pl
rolnictwo@ugdarlowo.pl
ds. rolnictwa, leśnictwa i melioracjiParter pokój nr 20
tel. wew. 360
Buss Katarzyna
e-mail: katrzyna.buss@ugdarlowo.pl
biuro.rady3@ugdarlowo.pl
ds. obsługi jednostek pomocniczychPiętro pokój nr 35
tel. wew. 329
Fahl Małgorzata
e-mail: malgorzata.fahl@ugdarlowo.pl
zasilki@ugdarlowo.pl
ds. zasiłków rodzinnychParter pokój nr 18
tel. wew. 377
Filipek Anna
e-mail: anna.filipek@ugdarlowo.pl
przyroda@ugdarlowo.pl
ds. ochrony środowiska i przyrodyParter pokój nr 21
tel. wew. 344
Fornal Elżbieta
e-mail: elzbieta.fornal@ugdarlowo.pl
kancelaria@ugdarlowo.pl
ds. Sekretariatu WójtaPiętro pokój nr 43
tel. wew. 301
Gawęda Emil
e-mail: emil.gaweda@ugdarlowo.pl
promocja@ugdarlowo.pl
ds. promocji, turystyki i sportuParter pokój nr 11
tel. wew. 316
Głażewski Radosław
e-mail: radoslaw.glazewski@ugdarlowo.pl
wojt@ugdarlowo.pl
Wójt GminyPiętro pokój nr 45
tel. wew. 301
Gondek Lucyna
e-mail: lucyna.gondek@ugdarlowo.pl
grunty@ugdarlowo.pl
ds. zagospodarowania przestrzennego i geodezjiPiętro pokój nr 41
tel. wew. 332
Hornicka Monika
e-mail: monika.hornicka@ugdarlowo.pl
podatki@ugdarlowo.pl
ds. księgowości, opłat i podatkówParter pokój nr 2
tel. wew. 348
Jabłoński Maciej
e-mail: radca@ugdarlowo.pl
Radca prawny
(przyjmuje mieszkańców Gminy Darłowo w środy od 10:00 do 12:00)
Piętro pokój nr 48
tel. wew. 333
Jendrysiak Grzegorz
e-mail: grzegorz.jendrysiak@ugdarlowo.pl
Piętro pokój nr 49
tel. wew.
Kaleta Elżbieta
e-mail: elzbieta.kaleta@ugdarlowo.pl
scieki@ugdarlowo.pl
ds. gospodarki ściekowejParter pokój nr 20
tel. wew. 372
Kaleta Henryk
e-mail: henryk.kaleta@ugdarlowo.pl
inwestycje@ugdarlowo.pl
ds. budownictwa i remontówPiętro pokój nr 42
tel. wew. 334
Kaliszczak Beata
e-mail: beata.kaliszczak@ugdarlowo.pl
biuro.rady2@ugdarlowo.pl
ds. obsługi Rady GminyPiętro pokój nr 35
tel. wew. 326
Kępka Aneta
e-mail: aneta.kepka@ugdarlowo.pl
podatki.r@ugdarlowo.pl
ds. wymiaru podatków i opłatParter pokój nr 4
tel. wew. 305
Kobalczyk Katarzyna
e-mail: katarzyna.kobalczyk@ugdarlowo.pl
kadry@ugdarlowo.pl
ds. kadrParter pokój nr 7
tel. wew. 308
Kolanek Violetta
e-mail: violetta.kolanek@ugdarlowo.pl
skarbnik@ugdarlowo.pl
Skarbnik GminyParter pokój nr 3
tel. wew. 362
Kolanek Emilia
e-mail: emilia.kolanek@ugdarlowo.pl
odpady@ugdarlowo.pl
ds. księgowości i egzekucji administracyjnej świadczeń pieniężnych z tytułu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymiParter pokój nr 13
tel. wew. 381
Koman Grażyna
e-mail: grazyna.koman@ugdarlowo.pl
kasa@ugdarlowo.pl
ds. księgowości i obsługi kasyParter pokój nr 7
tel. wew. 318
Koman Dorota
e-mail: dorota.koman@ugdarlowo.pl
ksiegowosc@ugdarlowo.pl
ds. księgowościParter pokój nr 28
tel. wew. 307
Konopka Justyna
e-mail: justyna.konopka@ugdarlowo.pl
dowody@ugdarlowo.pl
ds. ewidencji ludności i dowodów osobistychPiętro pokój nr 39
tel. wew. 342
Kornas Dorota
e-mail: dorota.kornas@ugdarlowo.pl
oplaty@ugdarlowo.pl
ds. opłaty uzdrowiskowej i targowejParter pokój nr 2
tel. wew. 348
Kowalska Iwona
e-mail: iwona.kowalska@ugdarlowo.pl
biuro.rady1@ugdarlowo.pl
Kierownik Biura Rady GminyPiętro pokój nr 35
tel. wew. 327
Kunysz Rafał
e-mail: rafal.kunysz@ugdarlowo.pl
przetargi@ugdarlowo.pl
ds. zamówień publicznych i transportuPiętro pokój nr 50
tel. wew. 347
Labuda Katarzyna
e-mail: katarzyna.labuda@ugdarlowo.pl
podatki.n@ugdarlowo.pl
ds. wymiaru podatków i opłatParter pokój nr 4
tel. wew. 304
Leissa Marzena
e-mail: marzena.leissa@ugdarlowo.pl
poczta@ugdarlowo.pl
ds. Biura Obsługi InteresantaParter pokój nr 26
tel. wew. 300
Lichacy Marceli
e-mail: marceli.lichacy@ugdarlowo.pl
ds. informatykiParter pokój nr 11
tel. wew. 316
Lipińska Anita
e-mail: anita.lipinska@ugdarlowo.pl
kierownik.gospodarczy@ugdarlowo.pl
ds. gospodarczychParter pokój nr 19
tel. wew. 390
Żebrowska Teresa
e-mail: teresa.zebrowska@ugdarlowo.pl
usc@ugdarlowo.pl
Kierownik USCPiętro pokój nr 40
tel. wew. 331
Żuchowska Marta
e-mail: marta.zuchowska@ugdarlowo.pl
szkoly@ugdarlowo.pl
ds. oświaty i świetlicPiętro pokój nr 52
tel. wew. 361
Świtalska - Pacholska Ewa
e-mail: ewa.switalska-pacholska@ugdarlowo.pl
fundusze@ugdarlowo.pl
ds. funduszy unijnychPiętro pokój nr 50
tel. wew. 325
Marciniak Aleksandra
e-mail: aleksandra.marciniak@ugdarlowo.pl
pomoc administracyjnaParter pokój nr 21
tel. wew. 398
Mezgier Anna
e-mail: anna.mezgier@ugdarlowo.pl
swiadczenia@ugdarlowo.pl
ds. świadczeń opiekuńczych i ochrony zdrowiaParter pokój nr 18
tel. wew. 314
Michalska Małgorzata
e-mail: malgorzata.michalska@ugdarlowo.pl
ds. świadczenia pomocy państwa w wychowaniu dzieciParter pokój nr 18
tel. wew.
Młyńska Ilona
e-mail: ilona.mlynska@ugdarlowo.pl
podatki.os.prawne@ugdarlowo.pl
Zastępca SkarbnikaParter pokój nr 5
tel. wew. 338
Nakielska Małgorzata
e-mail: malgorzata.nakielska@ugdarlowo.pl
windykacja.komunalny@ugdarlowo.pl
ds. gospodarki odpadami komunalnymiParter pokój nr 21
tel. wew. 398
Niegoda Mariusz
e-mail: radca@ugdarlowo.pl
Radca prawnyPiętro pokój nr 48
tel. wew. 333
Ordak Renata
e-mail: renata.ordak@ugdarlowo.pl
archiwum@ugdarlowo.pl
Półpietr pokój nr 32
tel. wew.
Oreńczak Elżbieta
e-mail: elzbieta.orenczak@ugdarlowo.pl
sr.trwale@ugdarlowo.pl
ds. rozliczeń środków trwałychParter pokój nr 28
tel. wew. 302
Ossowska Katarzyna
e-mail: katarzyna.ossowska@ugdarlowo.pl
place@ugdarlowo.pl
ds. wynagrodzeńParter pokój nr 9
tel. wew. 322
Pacuła-Woźniak Justyna
e-mail: justyna.pacula-wozniak@ugdarlowo.pl
ngo@ugdarlowo.pl
ds. zezwoleń na sprzedaż alkoholu, turystykiParter pokój nr 22
tel. wew. 352
Pawlewska Milena
e-mail: milena.pawlewska@ugdarlowo.pl
sekretariat@ugdarlowo.pl
Parter pokój nr 26
tel. wew. 300
Pieper Sylwia
e-mail: sylwia.pieper@ugdarlowo.pl
nieruchomosci@ugdarlowo.pl
ds. mienia komunalnegoPiętro pokój nr 41
tel. wew. 343
Rudnikowski Maciej
e-mail: maciej.rudnikowski@ugdarlowo.pl
informatyk@ugdarlowo.pl
Inspektor informacji publicznej, informatykParter pokój nr 10
tel. wew. 312
Sielska Izabela
e-mail: izabela.sielska@ugdarlowo.pl
komunalny@ugdarlowo.pl
Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i RolnictwaParter pokój nr 13
tel. wew. 339
Sobieraj Janusz
e-mail: janusz.sobieraj@ugdarlowo.pl
drogi@ugdarlowo.pl
ds. dróg i komunikacjiPiętro pokój nr 49
tel. wew. 345
Stefańczyk Małgorzata
e-mail: malgorzata.stefanczyk@ugdarlowo.pl
sprawozdania@ugdarlowo.pl
Kierownik wydatków budżetowych i sprawozdawczościParter pokój nr 28
tel. wew. 315
Szynkowska-Borkowska Anna
e-mail: anna.szynkowska-borkowska@ugdarlowo.pl
sekretarz@ugdarlowo.pl
Sekretarz GminyPiętro pokój nr 51
tel. wew. 310
Wojciechowska Karolina
e-mail: karolina.wojciechowska@ugdarlowo.pl
dotacje@ugdarlowo.pl
ds. inwestycji, pozyskiwania i rozliczania środków pomocowychPiętro pokój nr 42
tel. wew. 335
Zawarta Alicja
e-mail: alicja.zawarta@ugdarlowo.pl
gczk@ugdarlowo.pl
ds. obronności, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowegoPietro pokój nr 33
tel. wew. 382
Budynek B Urzędu Gminy
Osoba
Stanowisko pracy
Pokój
Fraszko-Szafrańska Kinga
e-mail: kinga.fraszko@ugdarlowo.pl
komendant@ugdarlowo.pl
Komendant Straży GminnejParter pokój nr 2
tel. wew. 374
Kaleta Adam
e-mail: adam.kaleta@ugdarlowo.pl
pomoc administracyjnaParter pokój nr 1
tel. wew. 376
Koluch Arkadiusz
e-mail: arkadiusz.koluch@ugdarlowo.pl
Strażnik GminnyParter pokój nr 2
tel. wew. 370
Pociecha Przemysław
e-mail: przemyslaw.pociecha@ugdarlowo.pl
Strażnik GminnyParter pokój nr 2
tel. wew. 370
Urząd Gminy Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
tel. (+48) 94 344 63 01 - faks (+48) 94 344 63 09
www.gminadarlowo.pl - poczta@ugdarlowo.pl
Adres skrytki e-puap: /ugdarlowo/skrytka
Dni i godziny otwarcia Urzędu:
poniedziałek: 7:30 - 15:30
wtorek - piątek: 7:00 - 15:00
Kasa czynna:
pon. 8:00 - 15:00, wto.-pią. 7:30 - 14:30
Dane do wystawienia faktur:
Gmina Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
NIP 4990527061 - REGON 330920914
Nr konta: 53 8566 0003 0100 1326 2000 0002
Urząd Gminy
Wiadomości
Turystyka i sport
Uzdrowisko Dąbki
Szkoły
Inwestycje
Nieruchomości
Odpady komunalne
Jednostki
Ogłoszenia