F
A
C
E
B
O
O
K
K
A
M
E
R
Y
KAMERY WIDOKOWE
Z TERENU GMINY DARŁOWO
Obecnie dostępne są dwie kamery zamontowane w miejscowościach: Pierwsza prezentuje obraz z terenu miejscowości Wicie, okolice skrzyżowania ul. Plażowej i Morskiej.
Druga wykonuje trasę patrolu między miejscowościami Cisowo, Kopań, Wicie, Barzowice pokazując między innymi morze.
Zobacz pełną prezentację kamer
N
O
C
L
E
G
I
LOSOWO WYBRANA OFERTA Z BAZY NOCLEGOWEJ
Kwatery prywatne
Kwatery prywatne
Gleźnowo

Kwatery prywatne
Zobacz wszystkie oferty z terenu Gminy
T
E
L
E
F
O
N
Y
TELEFONY
Centrala telefoniczna Urzędu Gminy:
tel. +48 94 344 63 01
faks +48 94 344 63 09
 
Straż Gminna
tel. +48 509 041 465
 
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
tel. +48 601 625 127 lub +48 663 304 777
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
tel. +48 94 314 16 50
faks +48 94 314 16 50
 
Gminny Zakład Użyteczności Publicznej
tel. +48 605 211 777
faks +48 94 71 66 387
 
Oczyszczalnia Rusko
tel. +48 693 830 099
 
Awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
tel. +48 605 21 17 77
lub +48 601 88 76 14
ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Profil Gminy na portalu Facebook Twitter Instagram Kanał RSS
Logo Gminy Darłowo
Wiadomości » Świetlice
« Strona główna
Powrót »
2019-06-10 10:43:11 - Małgorzata Parysiak
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych 2019

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych 2019.

Na XXVI Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które już po raz dwunasty były rozgrywane w Dąbkach (Gmina Darłowo) spotkało się ponad 400 warcabistów oraz trenerów z całego kraju. Warcabiści przyjechali między innymi z Mińska Mazowieckiego, Oleszyc, Wrocławia, Horyńca-Zdroju, Lipna, Jezioran, Marek, Bielawy, Komorza, Baszni, Świecia, Rychlika, Kórnika,  liczną grupę stanowili również warcabiści z GZ LZS Darłowo.

Głównymi organizatorami Mistrzostw byli:
- Gmina Darłowo

- Polski Związek Warcabowy

- Stowarzyszenie Kuźnia Pomysłów

Rozgrywki przeprowadzono w hali przy Szkole w Dąbkach, uroczystego otwarcia Turnieju dokonał  Pan Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski.
Mistrzostwa urozmaicono dodatkowymi atrakcjami m.in. rozegrano turniej warcabowy na plaży o puchar Wójta Gminy Darłowo, którego zwycięzcą został Sylwester Flisikowski z Rychlika. Dekoracji zwycięzców dokonali   Pan Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski, Pani Prezes Polskiego Związku Warcabowego Magda Pawłowska oraz Pani Pełnomocnik Wójta ds współpracy z organizacjami pozarządowymi Pani Justyna Pacuła-Woźniak.

 

 

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

Juniorki do lat 8:

I m-ce Stowarzyszenie Gier Umysłowych Czarni Oleszyce (Gancarz Oliwia, Kalmuk Nina)

II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno (Rumińska Gabriela, Różycka Oliwia)

III m-ce Uczniowski Klub Sportowy Komorzanka Komorze (Filipiak Nikola, Rydz Maja)

GZ LZS Darłowo  miejsce V skład:Górczyńska Karolina, Jarosz Weronika

Juniorzy do lat 8:

I m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna (Deneka Adam, Juzwa Jakub, Malec Jakub)

II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Komorzanka Komorze (Gotowski Dawid, Świerkowski Antoni, Grzebyszak Wiktor)

III m-ce  Ludowy Warcabowy Klub Sportowy Złote Piony Bielawa (Raszewski Hubert, Mikołajczyk Piotr, Zieliński Maciej)

GZ LZS Darłowo  miejsce IV skład: Wójcik Jakub, Rykaczewski Jakub, Staniszewski Dawid, Bartłomiej Lebiecki,

Igor Borkowski

Juniorki do lat 10:

I m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna I (Banaś Julia, Haliniak Wiktoria)
II m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna I (Jastrzębska Anna, Jastrzębska Katarzyna)
III m-ce   Uczniowski Klub Sportowy Komorzanka Komorze I (Jankowska Amelia, Kościańska Klaudia)

GZ LZS Darłowo I miejsce IV skład: Stosik Antonina, Pasińska Tatiana

GZ LZS Darłowo II miejsce VIII skład: Hutman Nikola, Karlikowska Maja, Jarosz Karolina

Juniorzy do lat 10:

I m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna (Hanasiewicz Mateusz, Młodowiec Sebastian, Ludwik Norbert)
II m-ce Ludowy Klub Sportowy Unia Horyniec – Zdrój (Papiernicki Jakub, Gołębiowski Filip, Petryniak Katarzyna)

GZ LZS Darłowo  miejsce XI skład: Kupracz Wiktor, Buss Miłosz, Miękus Ksawery, Masternak Ksawier

GZ LZS Darłowo  miejsce XIII skład: Chachura Jakub, Osmański Michał, Rudzki Kuba

Juniorki do lat 13:

I m-ce Uczniowski Klub Sportowy Komorzanka Komorze I ( Łukomska Aleksandra, Tomczak Patrycja)
II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Struga Marki I (Chalaba Julia, Koszewska Adrianna)
III m-ce  Ludowy Klub Sportowy Unia Horyniec – Zdrój (Węgrzyn Wktoria, Nazarko Julia)

GZ LZS Darłowo  miejsce X skład: Rusa Oliwia, Jarosz Wiktoria, Hutman Dominika

 

Juniorzy do lat 13:


I m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna II (Siteń Dawid, Kisyk Maciej, Krzych Kinga, Sysak Mateusz)
II  m-ce  Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna I (Weber Tobiasz, Malec Łukasz, Kalmuk Filip)

III m-ce Uczniowski Klub Sportowy Komorzanka Komorze (Szymański Jakub, Hałas Maksymilian, Bernat Tomasz)

GZ LZS Darłowo I miejsce IV skład:  Kupracz Jakub, Noworolnik Wiktor, Kuc Kordia, Zgoła Wiktor, Masternak Oliwier,

GZ LZS Darłowo I miejsce VI skład: Lubowiecka Nina, Paszkowski Bartosz, Lubowiecki Marceli, Paszkiewicz Ignacy

GZ LZS Darłowo I miejsce VII skład: Lis Cyprian, Miękus Marcel, Cichy Dominik

Juniorki do lat 16:

I m-ce Uczniowski Klub Sportowy Struga Marki (Adamczyk Klaudia, Orłów Agata)
II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno I (Walkowska Aleksandra, Ruta Zuzanna)
III  m-ce Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Darłowo (Natalia Noworolnik, Martyna Florkiewicz, Helena Mrówczyńska)

Juniorzy do lat 16:

I  m-ce Osiedlowy Klub Sportowy Sokół Wrocław  (Wieczorek Sebastian, Węgrzyn Michał, Barabasz Marek)
II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Struga Marki (Broma Jakub, Waś Kacper, Muzaj Mateusz)
III  m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno (Zyber-Moszak Amadeusz, Myszuk Tymoteusz, Wysokiński Mateusz, Matysiak Mateusz)

GZ LZS Darłowo  miejsce VI skład: Kowalski Kamil, Rudznikowski Mateusz, Borkowski Dorian

Juniorki do lat 19:

I m-ce  Ludowy Klub Sportowy Unia Horyniec – Zdrój (Zaborniak Klaudia, Żuk Angelika)

II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno (Lipka Martyna, Ruta Marta)

III m-ce Uczniowski Klub Sportowy Sekcja Warcabowa Jeziorany (Kmieć Paulina, Lepak Emilia)

Tekst : Sylwia Dęga-Zamrzycka

 

 


 

Urząd Gminy Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
tel. (+48) 94 344 63 01 - faks (+48) 94 344 63 09
www.gminadarlowo.pl - poczta@ugdarlowo.pl
Adres skrytki e-puap: /ugdarlowo/skrytka
Dni i godziny otwarcia Urzędu:
poniedziałek: 7:30 - 15:30
wtorek - piątek: 7:00 - 15:00
Kasa czynna:
pon. 8:00 - 14:45, wto.-pią. 7:30 - 14:15
Dane do wystawienia faktur:
Gmina Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
NIP 4990527061 - REGON 330920914
Nr konta: 53 8566 0003 0100 1326 2000 0002
Urząd Gminy
Wiadomości
Turystyka i sport
Uzdrowisko Dąbki
Szkoły
Inwestycje
Nieruchomości
Odpady komunalne
Fundusze UE
Jednostki