F
A
C
E
B
O
O
K
K
A
M
E
R
Y
KAMERY WIDOKOWE
Z TERENU GMINY DARŁOWO
Obecnie dostępne są dwie kamery zamontowane w miejscowościach: Pierwsza z nich prezentuje obraz z terenu przystani żeglarskiej w Dąbkch oraz jeziora Bukowo.
Druga wykonuje trasę patrolu między miejscowościami Cisowo, Kopań, Wicie, Barzowice pokazując między innymi morze.
Zobacz pełną prezentację kamer
N
O
C
L
E
G
I
LOSOWO WYBRANA OFERTA Z BAZY NOCLEGOWEJ
Ośrodki wczasowe
Arnika
Wicie

Arnika
Zobacz wszystkie oferty z terenu Gminy
T
E
L
E
F
O
N
Y
TELEFONY
Centrala telefoniczna Urzędu Gminy:
tel. +48 94 344 63 01
faks +48 94 344 63 09
 
Straż Gminna
tel. +48 509 041 465
 
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
tel. +48 601 625 127 lub +48 663 304 777
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
tel. +48 94 314 16 50
faks +48 94 314 16 50
 
Gminny Zakład Użyteczności Publicznej
tel. +48 605 211 777
faks +48 94 71 66 387
 
Oczyszczalnia Rusko
tel. +48 693 830 099
 
Awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
tel. +48 605 21 17 77
lub +48 601 88 76 14
ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Profil Gminy na portalu Facebook Twitter Instagram Kanał RSS
Logo Gminy Darłowo
Wiadomości » Świetlice
« Strona główna
Powrót »
2018-04-27 14:25:19 - Sylwia Dęga-Zamrzycka
XVI Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w warcabach stupolowych

 W dniu 24 kwietnia 2018 r. świetlica  w Jeżyczkach była gospodarzem XVI Mistrzostw Powiatu Sławieńskiego w warcabach 100-polowych. Brało w nich udział 112 zawodników, którzy reprezentowali kilka kategorii wiekowych: juniorki do lat 8, juniorzy do lat 8, juniorki do lat 10, juniorzy do lat 10, juniorki do lat 13, juniorzy do lat 13, juniorki do lat 16, juniorzy do lat 16, open kobiety – powyżej 16 lat, open mężczyźni –powyżej 16 lat. Zawodnicy rozgrywali rundy w systemie szwajcarskim oraz kołowym. Na zwycięzców czekały puchary, medale  i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sławnie oraz Urząd Gminy w Darłowie, które wręczyli Pan v-ce Starosta Jan Krawczuk, Pani Sekretarz Gminy Darłowo Anna Szynkowska - Borkowska oraz Pan Antoni Szynkowski Radny Gminy Darłowo.
WYNIKI KOŃCOWE XVI MISTRZOSTW POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO
W WARCABACH 100-POLOWYCH
JEŻYCZKI 24.04.2018 r.

KATEGORIA: JUNIORKI DO LAT 8
miejsce     imię i nazwisko            
I                Maja Socha  – Szkoła Podstawowa w Ostrowcu–17 pkt.
II        Zofia Bilyk  – Szkoła Podstawowa w Ostrowcu–16 pkt.
III        Weronika Jarosz  – Szkoła Podstawowa w Ostrowcu–15 pkt.
KATEGORIA: JUNIORZY DO LAT 8
miejsce     imię i nazwisko            
I       Jakub Rykaczewski- Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –18 pkt.
II       Miłosz Buss- Zespół Szkół w Dąbkach–16 pkt.
III      Ksawery Miękus- Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –14 pkt.

KATEGORIA: JUNIORKI DO LAT 10
miejsce     imię i nazwisko            
I        Tatiana Pasińska  –Zespół Szkół Społecznych w Słowinie–13 pkt.
II        Natalia Noworolnik- Zespół Szkół w Dąbkach–12 pkt
III        Wiktoria Jarosz – Szkoła Podstawowa w Ostrowcu–9 pkt.

KATEGORIA: JUNIORZY  DO LAT 10
miejsce     imię i nazwisko            
I        Wiktor Zgoła – Szkoła Podstawowa w Kopnicy -13 pkt.
II        Jakub Kupracz – Zespół Szkół w Dąbkach -12 pkt.
III        Patryk Gondek –  Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie - 10 pkt.
KATEGORIA: JUNIORKI DO LAT 13
miejsce     imię i nazwisko            
I        Magdalena Krzyżanowska -  Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –14 pkt.
II        Kornelia Rykaczewska- Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –12 pkt.
III        Tatiana Olech – Zespół Szkół w Starym Jarosławiu - 9 pkt.

KATEGORIA: JUNIORZY DO LAT 13
miejsce     imię i nazwisko            
I        Jakub Kupracz – Zespół Szkół w Dąbkach -14 pkt.
II        Wiktor Noworolnik – Zespół Szkół w Dąbkach -12 pkt.
III        Kordian Kuc – Zespół Szkół w Dąbkach -10 pkt.

KATEGORIA: JUNIORKI  DO LAT 16
miejsce     imię i nazwisko            
I         Daria Wasieńko -  Zespół Szkół Społecznych w Dobiesławiu –18 pkt.
II        Natalia Jóźwik -  Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –14 pkt.
III        Martyna Florkiewicz – Zespół Szkół w Starym Jarosławiu – 14 pkt.   
KATEGORIA: JUNIORZY DO LAT 16    
miejsce     imię i nazwisko            
I         Kacper Świątek – Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach – 14 pkt
II        Gracjan Masternak – Zespół Szkół Społecznych w Dobiesławiu –12 pkt.
III        Dorian Borkowski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie - 10 pkt.
         
KATEGORIA: OPEN KOBIETY
miejsce     imię i nazwisko            
I        Daria Babiak – GZ LZS Darłowo - 6 pkt.
II        Karolina Babiak – GZ LZS Darłowo - 4 pkt.
III        Dorota Rykaczewska - Jeżyczki – 2 pkt.


KATEGORIA: OPEN MĘŻCZYŹNI
miejsce     imię i nazwisko            
I        Daniel Skowronek –  GZ LZS Darłowo – 10 pkt.
II        Roman Strzałkowski  GZ LZS Darłowo – 6 pkt.
III        Jan Kaźmierczak – GZ LZS Darłowo – 2 pkt.           
Sędzia główny: Sylwia Dęga-Zamrzycka
Sędziowie rundowi: Wioletta Jacewicz, Joanna Koguciuk, Klaudia Chojnacka, Sylwia Hutman, Sławomir Sroka, Grażyna Mikołajczyk, Jolanta Denkiewicz, Marta Sołtan

Urząd Gminy Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
tel. (+48) 94 344 63 01 - faks (+48) 94 344 63 09
www.gminadarlowo.pl - poczta@ugdarlowo.pl
Adres skrytki e-puap: /ugdarlowo/skrytka
Dni i godziny otwarcia Urzędu:
poniedziałek: 7:30 - 15:30
wtorek - piątek: 7:00 - 15:00
Kasa czynna:
pon. 8:00 - 14:45, wto.-pią. 7:30 - 14:15
Dane do wystawienia faktur:
Gmina Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
NIP 4990527061 - REGON 330920914
Nr konta: 53 8566 0003 0100 1326 2000 0002
Urząd Gminy
Wiadomości
Turystyka i sport
Uzdrowisko Dąbki
Szkoły
Inwestycje
Nieruchomości
Odpady komunalne
Fundusze UE
Jednostki