W dniu 24 kwietnia 2018 r. świetlica w Jeżyczkach była gospodarzem XVI Mistrzostw Powiatu Sławieńskiego w warcabach 100-polowych. Brało w nich udział 112 zawodników, którzy reprezentowali kilka kategorii wiekowych: juniorki do lat 8, juniorzy do lat 8, juniorki do lat 10, juniorzy do lat 10, juniorki do lat 13, juniorzy do lat 13, juniorki do lat 16, juniorzy do lat 16, open kobiety – powyżej 16 lat, open mężczyźni –powyżej 16 lat. Zawodnicy rozgrywali rundy w systemie szwajcarskim oraz kołowym. Na zwycięzców czekały puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sławnie oraz Urząd Gminy w Darłowie, które wręczyli Pan v-ce Starosta Jan Krawczuk, Pani Sekretarz Gminy Darłowo Anna Szynkowska - Borkowska oraz Pan Antoni Szynkowski Radny Gminy Darłowo.
WYNIKI KOŃCOWE XVI MISTRZOSTW POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO
W WARCABACH 100-POLOWYCH
JEŻYCZKI 24.04.2018 r.
KATEGORIA: JUNIORKI DO LAT 8
miejsce imię i nazwisko
I Maja Socha – Szkoła Podstawowa w Ostrowcu–17 pkt.
II Zofia Bilyk – Szkoła Podstawowa w Ostrowcu–16 pkt.
III Weronika Jarosz – Szkoła Podstawowa w Ostrowcu–15 pkt.
KATEGORIA: JUNIORZY DO LAT 8
miejsce imię i nazwisko
I Jakub Rykaczewski- Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –18 pkt.
II Miłosz Buss- Zespół Szkół w Dąbkach–16 pkt.
III Ksawery Miękus- Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –14 pkt.
KATEGORIA: JUNIORKI DO LAT 10
miejsce imię i nazwisko
I Tatiana Pasińska –Zespół Szkół Społecznych w Słowinie–13 pkt.
II Natalia Noworolnik- Zespół Szkół w Dąbkach–12 pkt
III Wiktoria Jarosz – Szkoła Podstawowa w Ostrowcu–9 pkt.
KATEGORIA: JUNIORZY DO LAT 10
miejsce imię i nazwisko
I Wiktor Zgoła – Szkoła Podstawowa w Kopnicy -13 pkt.
II Jakub Kupracz – Zespół Szkół w Dąbkach -12 pkt.
III Patryk Gondek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie - 10 pkt.
KATEGORIA: JUNIORKI DO LAT 13
miejsce imię i nazwisko
I Magdalena Krzyżanowska - Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –14 pkt.
II Kornelia Rykaczewska- Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –12 pkt.
III Tatiana Olech – Zespół Szkół w Starym Jarosławiu - 9 pkt.
KATEGORIA: JUNIORZY DO LAT 13
miejsce imię i nazwisko
I Jakub Kupracz – Zespół Szkół w Dąbkach -14 pkt.
II Wiktor Noworolnik – Zespół Szkół w Dąbkach -12 pkt.
III Kordian Kuc – Zespół Szkół w Dąbkach -10 pkt.
KATEGORIA: JUNIORKI DO LAT 16
miejsce imię i nazwisko
I Daria Wasieńko - Zespół Szkół Społecznych w Dobiesławiu –18 pkt.
II Natalia Jóźwik - Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach –14 pkt.
III Martyna Florkiewicz – Zespół Szkół w Starym Jarosławiu – 14 pkt.
KATEGORIA: JUNIORZY DO LAT 16
miejsce imię i nazwisko
I Kacper Świątek – Zespół Szkół Społecznych w Jeżyczkach – 14 pkt
II Gracjan Masternak – Zespół Szkół Społecznych w Dobiesławiu –12 pkt.
III Dorian Borkowski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie - 10 pkt.
KATEGORIA: OPEN KOBIETY
miejsce imię i nazwisko
I Daria Babiak – GZ LZS Darłowo - 6 pkt.
II Karolina Babiak – GZ LZS Darłowo - 4 pkt.
III Dorota Rykaczewska - Jeżyczki – 2 pkt.
KATEGORIA: OPEN MĘŻCZYŹNI
miejsce imię i nazwisko
I Daniel Skowronek – GZ LZS Darłowo – 10 pkt.
II Roman Strzałkowski GZ LZS Darłowo – 6 pkt.
III Jan Kaźmierczak – GZ LZS Darłowo – 2 pkt.
Sędzia główny: Sylwia Dęga-Zamrzycka
Sędziowie rundowi: Wioletta Jacewicz, Joanna Koguciuk, Klaudia Chojnacka, Sylwia Hutman, Sławomir Sroka, Grażyna Mikołajczyk, Jolanta Denkiewicz, Marta Sołtan