F
A
C
E
B
O
O
K
K
A
M
E
R
Y
KAMERY WIDOKOWE
Z TERENU GMINY DARŁOWO
Obecnie dostępne są dwie kamery zamontowane w miejscowościach: Pierwsza prezentuje obraz z terenu miejscowości Wicie, okolice skrzyżowania ul. Plażowej i Morskiej.
Druga wykonuje trasę patrolu między miejscowościami Cisowo, Kopań, Wicie, Barzowice pokazując między innymi morze.
Zobacz pełną prezentację kamer
N
O
C
L
E
G
I
LOSOWO WYBRANA OFERTA Z BAZY NOCLEGOWEJ
Domki letniskowe
Domki Letniskowe - Konik Polski
Borzyszkowo

Domki Letniskowe - Konik Polski
Zobacz wszystkie oferty z terenu Gminy
T
E
L
E
F
O
N
Y
TELEFONY
Centrala telefoniczna Urzędu Gminy:
tel. +48 94 344 63 01
faks +48 94 344 63 09
 
Straż Gminna
tel. +48 509 041 465
 
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
tel. +48 601 625 127 lub +48 663 304 777
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
tel. +48 94 314 16 50
faks +48 94 314 16 50
 
Gminny Zakład Użyteczności Publicznej
tel. +48 605 211 777
faks +48 94 71 66 387
 
Oczyszczalnia Rusko
tel. +48 693 830 099
 
Awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
tel. +48 605 21 17 77
lub +48 601 88 76 14
ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Profil Gminy na portalu Facebook Twitter Instagram Kanał RSS
Logo Gminy Darłowo
Wiadomości » Aktualności
« Strona główna
Powrót »
2018-10-22 05:47:55 - Maciej Rudnikowski
Wyniki wyborów do Sejmiku z terenu Gminy Darłowo

Zestawienie wyników wyborów do Sejmiku z terenu Gminy Darłowo

KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1   WEZGRAJ Artur Lesław 3 3 5 2 0 1 1 12 9 4 7 6 4 0 1 58
 2  SKIBA Dariusz Adam 0 1 0 0 1 1 1 0 1 0 1 0 2 3 0 11
 3  WIELEBA-MATYŚNIAK Edyta Anna 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 4
 4  LEWANDOWSKI Jerzy 0 1 0 5 4 0 0 2 0 2 1 2 0 0 2 19
 5  SŁAWIŃSKI Krzysztof 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 2 1 2 1 0 14
 6  SIWEK Lidia Henryka 0 3 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 7
 7  BARANOWSKI Marcin Jakub 0 1 1 2 1 1 1 0 0 0 0 1 0 2 0 10
 8  KOWALCZYK Aleksandra 2 3 0 5 1 8 1 0 7 4 1 2 2 0 1 37
  Razem: 7 15 7 14 7 14 5 16 18 11 12 12 11 6 5 160

 

KOMITET WYBORCZY PSL

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1   KRAWCZUK Jan 18 39 57 57 61 56 61 79 87 111 69 106 62 75 89 1027
 2   ZIELONY Mirosława 0 2 2 1 1 1 3 1 1 1 6 6 1 0 0 26
 3  HALAMA Sylwia 1 2 4 1 2 3 1 2 1 1 1 3 0 0 0 22
 4  MAKSALON Zenon 0 0 3 1 1 0 0 1 2 0 1 0 0 2 0 11
 5  LANGNER Przemysław Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 3
 6  GRONET Dominik Teodor 2 1 1 1 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 2 10
 7  SZLAZ Danuta Ewa 1 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 8
 8  BUDYNEK Roman 3 2 5 1 4 3 2 0 1 7 1 2 1 3 7 42
  Razem: 25 49 72 62 69 63 70 84 93 121 79 118 65 81 98 1149

 

KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OKYWATELSKA

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1   SOKIERAJ Tomasz Paweł 30 44 27 23 16 33 21 30 23 14 9 16 13 9 32 340
 2  ROSIŃSKI Rafał 1 2 5 0 2 1 0 5 5 0 1 4 0 2 1 29
 3  HARDIE-DOUGLAS Jakub 0 0 1 1 1 2 1 1 2 0 1 1 2 0 0 13
 4  KARLIŃSKA Elżbieta Wiesława 6 3 16 9 8 6 0 7 18 15 1 0 2 4 9 104
 5  SIWEK Bogdan Zdzisław 2 0 2 0 2 1 0 3 0 1 2 0 0 0 0 13
 6  FIRKOWSKA Wioletta Joanna 0 0 0 1 1 0 2 1 2 2 1 0 1 0 1 12
 7  NIECKARZ Monika Aneta 0 1 2 0 1 1 0 2 3 1 0 2 0 0 1 14
 8  KĘSIK Marek Ryszard 1 1 6 1 1 1 0 7 0 0 2 2 1 0 0 23
  Razem: 40 51 59 35 32 45 24 56 53 33 17 25 19 15 44 548

 

KKW SLD LEWICA RAZEM

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1   KOTLĘGA Jerzy Waldemar 1 1 5 0 3 6 0 2 6 1 1 0 0 3 1 30
 2  CHYŁA Małgorzata Genowefa 1 0 1 1 2 1 1 3 3 1 1 3 1 1 1 21
 3  ZIELIŃSKI Andrzej 1 0 0 3 0 2 2 0 1 2 0 0 1 1 29 42
 4  MUSIAŁ Tomasz Jakub 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2 1 7
 5   SŁAWIŃSKI Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 6  KORWEL-WRÓBEL Agnieszka 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1 6
 7  SZWEDEK Emilia Marta 1 2 3 2 20 6 9 5 4 2 1 1 2 0 5 63
 8  NIEMIEC Włodzimierz Stanisław 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2 4
  Razem: 5 3 9 8 27 16 12 11 14 7 4 5 5 7 40 173

 

KW RAZEM

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1  CHEŁCHOWSKA Małgorzata Ryszarda 4 0 0 0 2 0 4 0 0 4 2 0 0 2 0 18
 2  SOKOLSKI Michał Jacek 1 2 0 0 1 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 9
 3  MATOGA Helena Kinga 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 4  MATOGA Adrian Władysław 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
 5   HALASZ Łukasz Rafał 0 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 4
  Razem: 6 3 0 1 3 3 7 1 0 6 2 0 0 2 0 34

 

KW RUCH NARODOWY RP

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1   ZADENCKA Aleksandra Urszula 0 1 0 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0 2 8
 2  KUCAB Zenon Andrzej 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
 3   LWOWSKI Wiktor Karol 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3
 4  KOZŁOWSKI Bronisław 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 4
 5  PIOTROWSKA Halina 2 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 7
  Razem: 2 3 3 2 0 2 1 2 2 1 0 0 2 1 2 23

 

KWW KUKIZ'15

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1  ADAMCZEWSKI Andrzej 2 3 6 2 1 2 3 4 1 1 0 5 1 0 0 31
 2  KNOP Roman 1 1 0 3 0 0 0 0 1 2 0 2 3 0 0 13
 3  SYCHOWSKI Marcin Przemysław 0 0 0 0 2 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1 8
 4  KOZUBAL Wioletta Anita 1 0 0 1 0 0 1 1 0 4 0 0 0 0 0 8
 5  KLINGIERT Genowefa 2 0 3 4 3 4 1 0 1 4 2 1 3 1 4 33
 6  MOSKALANIEC Kamila Małgorzata 0 0 0 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 1 7
 7  MALINOWSKI Waldemar Stanisław 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 5
 8   NOWAK Marek Jacek 0 1 2 2 1 3 0 1 1 1 0 0 1 0 2 15
  Razem: 6 5 11 16 7 10 7 6 5 13 4 9 9 1 11 120

 

KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1  JABŁOŃSKI Artur Krzysztof 2 0 1 1 0 0 0 2 0 3 0 0 0 0 3 12
 2  CHMIELEWSKI Krzysztof ROKert 0 0 1 0 2 0 1 0 0 0 1 0 1 0 2 8
 3  PITAK Władysław 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 1 5
 4  SPŁAWIŃSKA Żaneta 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1 3
 5  PIĘTA Andrzej Piotr 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 1 5
 6  PŁECHA Halina Alicja 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
 7   BOROWSKA Wiesława Zofia 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
  Razem: 3 0 3 2 2 0 2 5 1 5 1 0 3 1 8 36

 

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  Kandydat OK1 OK2 OK3 OK4 OK5 OK6 OK7 OK8 OK9 OK10 OK11 OK12 OK13 OK14 OK15 Razem
 1  NIECKARZ Krzysztof 7 17 7 9 10 9 10 6 11 5 9 18 8 7 11 144
 2  GOZDALSKA-SŁOWIK Urszula Maria 2 2 1 1 5 4 1 0 2 1 1 1 1 1 1 24
 3  PYŻANOWSKI Jakub Mikołaj 1 2 0 3 2 0 0 0 1 1 2 0 1 1 2 16
 4  MODRZEJEWSKI Andrzej Kazimierz 1 1 0 0 0 6 3 0 1 1 1 0 1 0 2 17
 5  GÓRSKI Jan Krzysztof 11 22 21 23 28 47 45 68 34 31 17 44 35 36 42 504
 6  MĘTLEWICZ Michał 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 0 5
 7  JAKUBOWSKA Wanda 1 6 4 2 2 2 0 3 6 3 2 2 7 1 10 51
 8   KORDAS Barbara 1 1 2 1 1 0 0 2 4 6 1 3 1 1 3 27
  Razem: 24 51 35 39 48 69 60 79 59 48 33 70 54 48 71 788

 

 

Urząd Gminy Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
tel. (+48) 94 344 63 01 - faks (+48) 94 344 63 09
www.gminadarlowo.pl - poczta@ugdarlowo.pl
Adres skrytki e-puap: /ugdarlowo/skrytka
Dni i godziny otwarcia Urzędu:
poniedziałek: 7:30 - 15:30
wtorek - piątek: 7:00 - 15:00
Kasa czynna:
pon. 8:00 - 14:45, wto.-pią. 7:30 - 14:15
Dane do wystawienia faktur:
Gmina Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
NIP 4990527061 - REGON 330920914
Nr konta: 53 8566 0003 0100 1326 2000 0002
Urząd Gminy
Wiadomości
Turystyka i sport
Uzdrowisko Dąbki
Szkoły
Inwestycje
Nieruchomości
Odpady komunalne
Fundusze UE
Jednostki