F
A
C
E
B
O
O
K
K
A
M
E
R
Y
KAMERY WIDOKOWE
Z TERENU GMINY DARŁOWO
Obecnie dostępne są dwie kamery zamontowane w miejscowościach: Pierwsza prezentuje obraz z terenu miejscowości Wicie, okolice skrzyżowania ul. Plażowej i Morskiej.
Druga wykonuje trasę patrolu między miejscowościami Cisowo, Kopań, Wicie, Barzowice pokazując między innymi morze.
Zobacz pełną prezentację kamer
N
O
C
L
E
G
I
LOSOWO WYBRANA OFERTA Z BAZY NOCLEGOWEJ
Agroturystyka
Pod świerkami - Anna i Zbigniew Mezgier
Jeżyce

Pod świerkami - Anna i Zbigniew Mezgier
Zobacz wszystkie oferty z terenu Gminy
T
E
L
E
F
O
N
Y
TELEFONY
Centrala telefoniczna Urzędu Gminy:
tel. +48 94 344 63 01
faks +48 94 344 63 09
 
Straż Gminna
tel. +48 509 041 465
 
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
tel. +48 601 625 127 lub +48 663 304 777
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
tel. +48 94 314 16 50
faks +48 94 314 16 50
 
Gminny Zakład Użyteczności Publicznej
tel. +48 605 211 777
faks +48 94 71 66 387
 
Oczyszczalnia Rusko
tel. +48 693 830 099
 
Awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
tel. +48 605 21 17 77
lub +48 601 88 76 14
ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Profil Gminy na portalu Facebook Twitter Instagram Kanał RSS
Logo Gminy Darłowo
Wiadomości » Aktualności
« Strona główna
Powrót »
2018-06-11 12:10:46 - Sylwia Dęga-Zamrzycka.
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych 2018

Na XXV Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które już po raz jedenasty  były rozgrywane w Dąbkach (Gmina Darłowo) spotkało się ponad 400 warcabistów oraz trenerów z całego kraju. Warcabiści przyjechali między innymi z Mińska Mazowieckiego,Oleszyc, Wrocławia, Horyńca-Zdroju, Lipna, Jezioran, Marek, Bielawy, Komorza, Baszni, Kuźnicy, Starego Dzikowa, Świecia, Wronek,  liczną grupę stanowili również warcabiści z Gminy Darłowo.
Głównymi organizatorami Mistrzostw byli:
- Polski Związek Warcabowy
- Urząd Gminy Darłowo
- GZ LZS Darłowo
- Stowarzyszenie Kuźnia Pomysłów
Rozgrywki przeprowadzono w hali przy Szkole w Dąbkach, uroczystego otwarcia Turnieju dokonał  Pan Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski.
Mistrzostwa urozmaicono dodatkowymi atrakcjami m.in. rozegrano turniej warcabowy na plaży o puchar Wójta Gminy Darłowo, którego zwycięzcą został Leszek Napiontek ze Świecia. Warcabiści walczyli o medale oraz puchary ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Gminę Darłowo, które wręczyli  wicestarosta sławieński Jan Krawczuk,  Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski  oraz Pani Przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury Fizycznej Justyna Osses

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:
Juniorki do lat 8:
I m-ce Stowarzyszenie Gier Umysłowych Czarni Oleszyce (Szpunar Amelia, Kalmuk Nina)
II m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna (Jastrzębska Anna, Jastrzębska Katarzyna)
III m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno (Rumińska Gabriela, Wideł Zofia)

Juniorzy do lat 8:
I m-ce Miejski Klub Sportowy Mazovia Mińsk Mazowiecki (Padzik Łukasz, Padzik Mateusz, Morelowski Jan)
II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Struga Marki (Jóśk Krystian, Jóśk Bartosz, Brajczewski Krzysztof)
III m-ce  Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna (Lorenc Patryk, Rozwód Michał, Kisyk Jakub)
GZ LZS Darłowo  miejsce VII skład: Miłosz Buss,  Jakub Wójcik, Ksawery Miękus, Sara Wasieńko
Juniorki do lat 10:
I m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna (Banaś Julia, Haliniak Wiktoria)
II m-ce Sekcja Warcabowa Stowarzyszenia Pomóżmy Razem Stary Dzików I (Kozicka Jagoda, Czerniak Zuzanna)
III m-ce   Uczniowski Klub Sportowy Komorzanka Komorze I (Łukomska Aleksandra, Jankowska Amelia)
GZ LZS Darłowo I miejsce IV skład: Natalia Noworolnik, Tatiana Pasińska,
GZ LZS Darłowo II miejsce XII skład: Oliwia Rusa, Antonina Stosik, Lucyna Wiśniewska
Juniorzy do lat 10:
I m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno (Wysokiński Matuesz, Rumiński Antoni, Kątny Tymoteusz)
II m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna (Hanasiewicz Mateusz, Młodowiec Sebastian, Ludwik Norbert, Kalmuk Filip)
III m-ce Uczniowski Klub Sportowy Struga Marki (Muzaj Michał, Muzaj Matuesz, Repelowicz Szymon)
GZ LZS Darłowo  miejsce VIII skład: Wiktor Zgoła, Wiktor Kupracz, Ksawier Masternak
Juniorki do lat 13:
I m-ce Ludowy Klub Sportowy Unia Horyniec-Zdrój I ( Kornaga Klara, Hulak Kinga)
II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Struga Marki (Chalaba Julia, Orłów Agata, Klimek Zuzanna)
III m-ce  Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno (Gawron Wiktoria, Bortlisz Martyna)
Juniorzy do lat 13:
I m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno I ( Kątny Samuel, Zyber-Moszak Amadeusz, Pisarska Katarzyna)
II m-ce Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna I (Weber Tobiasz, Malec Łukasz, Krzych Kinga)
III  m-ce  Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Libero Basznia Dolna II (Żak Patryk, Siteń Dawid, Kisyk Maciej)
GZ LZS Darłowo I miejsce VI skład: Jakub Kupracz, Wiktor Noworolnik, Kordian Kuc
Juniorki do lat 16:
I m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno I (Lipka Martyna, Ruta Marta)
II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno II (Walkowska Aleksandra, Ruta Zuzanna)
III  m-ce Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Darłowo (Szwiec Oliwia, Wasieńko Daria)
Juniorzy do lat 16:
I  m-ce Uczniowski Klub Sportowy Roszada Lipno  (Urbańczyk Tomasz, Wieczorek Sebastian, Świątek Kacper)
II m-ce Uczniowski Klub Sportowy Struga Marki (Broma Jakub, Waś Kacper, Adamczyk Klaudia)
III  m-ce Ludowy Warcabowy Klub Sportowy Złote Piony Bielawa (Jurcewicz Tomasz, Barabasz Marek, Jurcewicz Bartosz)
Juniorki do lat 19:
I m-ce Uczniowski Klub Sportowy Sekcja Warcabowa Jeziorany (Kmieć Paulina, Lepak Emilia)
II m-ce Osiedlowy Klub Sportowy Sokół Wrocław ( Bajkowska Malwina, Misiołek Kamila)
III m-ce  Ludowy Klub Sportowy Unia Horyniec – Zdrój (Zaborniak Klaudia, Krzyśkowska Sylwia)

 

Urząd Gminy Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
tel. (+48) 94 344 63 01 - faks (+48) 94 344 63 09
www.gminadarlowo.pl - poczta@ugdarlowo.pl
Adres skrytki e-puap: /ugdarlowo/skrytka
Dni i godziny otwarcia Urzędu:
poniedziałek: 7:30 - 15:30
wtorek - piątek: 7:00 - 15:00
Kasa czynna:
pon. 8:00 - 14:45, wto.-pią. 7:30 - 14:15
Dane do wystawienia faktur:
Gmina Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
NIP 4990527061 - REGON 330920914
Nr konta: 53 8566 0003 0100 1326 2000 0002
Urząd Gminy
Wiadomości
Turystyka i sport
Uzdrowisko Dąbki
Szkoły
Inwestycje
Nieruchomości
Odpady komunalne
Fundusze UE
Jednostki