F
A
C
E
B
O
O
K
K
A
M
E
R
A
BIEŻĄCY WIDOK Z KAMERY W CISOWIE
Zdjęcie z kamery w Cisowie
Obraz jest odświeżany automatycznie co 30 sekund
Zobacz pełną prezentację kamery
N
O
C
L
E
G
I
LOSOWO WYBRANA OFERTA Z BAZY NOCLEGOWEJ
Kwatery prywatne
Apartament MADA - Andrzej Barański
Dąbki

Apartament MADA - Andrzej Barański
Zobacz wszystkie oferty z terenu Gminy
T
E
L
E
F
O
N
Y
TELEFONY
Centrala telefoniczna Urzędu Gminy:
tel. +48 94 344 63 01
faks +48 94 344 63 09
 
Straż Gminna
tel. +48 509 041 465
 
Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego
tel. +48 601 625 127 lub +48 663 304 777
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
tel. +48 94 314 16 50
faks +48 94 314 16 50
 
Gminny Zakład Użyteczności Publicznej
tel. +48 605 211 777
faks +48 94 71 66 387
 
Oczyszczalnia Rusko
tel. +48 693 830 099
 
Awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
tel. +48 605 21 17 77
lub +48 601 88 76 14
ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Profil Gminy na portalu Facebook Twitter Instagram Kanał RSS
Logo Gminy Darłowo
Wiadomości » Aktualności
« Strona główna
Powrót »
2017-06-08 14:33:08 - Anna Filipek
Znamy zwycięzców konkursu na zbiórkę makulatury

Tegoroczna zbiórka makulatury w szkołach ogłoszona przez Wójta Gminy Darłowo miała charakter indywidualny. Każdy z uczniów przynoszący spakowaną makulaturę miał gwarantowaną nagrodę rzeczową. Pierwszy raz nagrody były zróżnicowane według przedziałów wagowych. Każdy kto przyniósł do 50 kg otrzymał nagrodę pocieszenia. Za przyniesienie w granicach 50-100 kg uczeń otrzyma kubek. Ci którzy dostarczyli makulaturę w przedziale 100-250 kg otrzymają pendrive. Aby otrzymać MP4 należało przynieść od 250 do 500 kg makulatury, dostarczenie powyżej 500 kg do 1000 kg gwarantowało otrzymanie mikroskopu. Powyżej 1000 kg makulatury to nagroda aparat fotograficzny. Najwytrwalsi otrzymują tablet, smartphone i laptop.

Główna nagroda LAPTOP zakupiony przez Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. powędruje do:

Szymona Kapały ucznia klasy IV z Zespołu Szkół Społecznych Dobiesławiu,

który przyniósł 3695 kg.

Tablet otrzymuje Zosia Natkańska uczennica I klasy szkoły podstawowej Zespołu Szkół Nr 2 w Starym Jarosławiu za przyniesienie 2526,5 kg, a smartphone Fabian Rabicki z klasy VI z Zespołu Szkół Społecznych w Jeżyczkach, który przyniósł 2178 kg makulatury.

Pięcioro uczniów przyniosło ponad tonę makulatury i za to otrzymują aparaty fotograficzne, a są to:

Damian Niziński – klasa VI,  ZSS w Jeżyczkach,

Zuzanna Cicha – oddział przedszkolny, ZSS w Dobiesławiu,

Maciej Jóźwik – klasa III szkoła podstawowa, ZSS w Jeżyczkach,

Maja Olszar – klasa II szkoła podstawowa, Zespołu Szkół nr 4 w Kopnicy,

Oliwia Olszar – oddział przedszkolny A, Zespołu Szkół nr 4 w Kopnicy.

Dwie osoby z pośród zbierających otrzymają mikroskopy:

Julia Dogoda – klasa VI, Zespołu Szkół Nr 2 w Starym Jarosławiu,

Julia Janicka – klasa VI, Zespołu Szkół Nr 2 w Starym Jarosławiu.

Podczas tegorocznej zbiórki zebrano ogółem 25 746,30 kg makulatury.

Główne nagrody zostaną wręczone przez Wójta Gminy Darłowo w trakcie rozdania stypendiów szkolnych za naukę w dniu 20 czerwca 2017 r.  

 

 

 

Pozostałe nagrody otrzymują:

Imię i Nazwisko

Klasa

Szkoła

Makulatura [kg]

Nagroda

Stosik Antonina

II podstawowa

Kopnica

478

MP 4

Zgagacz Maria

IV podstawowa

Kopnica

461

MP 4

Ciosmak Wiktoria

II gimnazjum

Jeżyczki

428

MP 4

Maślanka Gracjan

I gimnazjum

Dąbki

363

MP 4

Maziarz Dawid

II podstawowa

Dobiesław

339

MP 4

Karczyńska Wiktoria

VI podstawowa

Słowino

322,5

MP 4

Kurzel Krystian

II gimnazjum

Stary Jarosław

318,3

MP 4

Fedon Natalia

III podstawowa

Jeżyczki

306

MP 4

Dąbska Dżesika

I gimnazjum

Słowino

305

MP 4

Mazurek Mateusz

I gimnazjum

Kopnica

305

MP 4

Mazurek Rafał

Oddział Przedszkolny A

Kopnica

300

MP 4

Mazurowska Oliwia

II podstawowa

Kopnica

289

MP 4

Mazurek Łukasz

IV podstawowa

Kopnica

288

MP 4

Struś Nikola

IV podstawowa

Jeżyczki

270

MP 4

Madejek Maksymilian

II gimnazjum

Dobiesław

245

PENDRIVE

Noworolnik Natalia

II podstawowa

Dąbki

240

PENDRIVE

Burski Jakub

III podstawowa

Dobiesław

226

PENDRIVE

Kopińska Maria

V podstawowa

Jeżyczki

219,8

PENDRIVE

Leissa Błażej

V podstawowa

Słowino

206

PENDRIVE

Jasiak Mateusz

III gimnazjum

Słowino

191

PENDRIVE

Oleś Mateusz

I gimnazjum

Dąbki

187

PENDRIVE

Dubielczyk Tomasz

III podstawowa

Kopnica

161

PENDRIVE

Struś Filip

VI podstawowa

Jeżyczki

158,5

PENDRIVE

Szmajdzińska Emilia

III gimnazjum

Dobiesław

158

PENDRIVE

Zaborski Oliwier

III podstawowa

Kopnica

157

PENDRIVE

Młyńska Edyta

II gimnazjum

Słowino

152

PENDRIVE

Krzyżanowska Magdalena

VI podstawowa

Jeżyczki

138

PENDRIVE

Mularczyk Marcelina

V podstawowa

Kopnica

130

PENDRIVE

Kosiarska Andżelika

IV podstawowa

Jeżyczki

123

PENDRIVE

Rokicki Dawid

II gimnazjum

Jeżyczki

112,5

PENDRIVE

Meyer Michał

I gimnazjum

Kopnica

112

PENDRIVE

Markiewicz Krzysztof

oddział 0 B

Kopnica

107

PENDRIVE

Płotka Rafał

III gimnazjum

Dobiesław

105

PENDRIVE

Sikora Jakub

II podstawowa

Dobiesław

104

PENDRIVE

Świątek Kacper

II gimnazjum

Jeżyczki

101,5

PENDRIVE

Skwarko Natalia

V podstawowa

Dąbki

97

KUBEK

Mrówczyńska Helena

V podstawowa

Dobiesław

95

KUBEK

Wróblewski Szymon

VI podstawowa

Jeżyczki

94,5

KUBEK

Moczybroda Adam

I gimnazjum

Kopnica

93

KUBEK

Piasecka Dominika

II podstawowa

Kopnica

86

KUBEK

Omylak Emilia

V podstawowa

Kopnica

82

KUBEK

Prończuk Piotr

IV podstawowa

Dobiesław

79

KUBEK

Koralewski Maciej

II podstawowa

Jeżyczki

78

KUBEK

Wandachowicz Wiktor

II podstawowa

Dąbki

78

KUBEK

Wojciechowski Gracjan

V podstawowa

Dąbki

76,5

KUBEK

Gawęda Natalia

III A podstawowa

Stary Jarosław

74,68

KUBEK

Gabriela Radzka

V podstawowa

Słowino

71

KUBEK

Pluta Sara

IV podstawowa

Jeżyczki

65

KUBEK

Łosowski Nataniel

IV podstawowa

Jeżyczki

60

KUBEK

Dankowski Mateusz

II podstawowa

Kopnica

62

KUBEK

Moskwa Michał

VI podstawowa

Stary Jarosław

59,3

KUBEK

Snoch Wiktoria

V podstawowa

Dobiesław

56

KUBEK

Pszon Oliwier

oddział  0 A

Stary Jarosław

53,7

KUBEK

Garbowski Szymon

I gimnazjum

Dobiesław

52

KUBEK

Zatorska Weronika

I gimnazjum

Dąbki

47

NAGRODA POCIESZENIA

Czarnuch Jakub

I podstawowa

Stary Jarosław

45,5

NAGRODA POCIESZENIA

Siarnecki Piotr

V podstawowa

Jeżyczki

43

NAGRODA POCIESZENIA

Polk Nel

II podstawowa

Kopnica

41

NAGRODA POCIESZENIA

Tabaczyk Nikola

IV podstawowa

Jeżyczki

40

NAGRODA POCIESZENIA

Kujawa Julia

IV podstawowa

Kopnica

38,5

NAGRODA POCIESZENIA

Czuż Konrad

I gimnazjum

Jeżyczki

38

NAGRODA POCIESZENIA

Szarmach Filip

I podstawowa

Stary Jarosław

34

NAGRODA POCIESZENIA

Zgoła Wiktor

II podstawowa

Kopnica

32

NAGRODA POCIESZENIA

Sokołowski Damian

IV podstawowa

Dąbki

31,65

NAGRODA POCIESZENIA

Pyrzewicz Bruno

oddział 0 B

Kopnica

30

NAGRODA POCIESZENIA

Sochińska Zuzanna

II podstawowa

Dobiesław

28

NAGRODA POCIESZENIA

Kwiatkowska Anika

II podstawowa

Stary Jarosław

25,3

NAGRODA POCIESZENIA

Czech Zofia

II podstawowa

Stary Jarosław

25,3

NAGRODA POCIESZENIA

Kosiarska Natalia

VI podstawowa

Jeżyczki

25

NAGRODA POCIESZENIA

Rodzik Jakub

VI podstawowa

Kopnica

25

NAGRODA POCIESZENIA

Tabaczyk Wiktoria

VI podstawowa

Jeżyczki

23

NAGRODA POCIESZENIA

Bartos Maria

III podstawowa

Dobiesław

23

NAGRODA POCIESZENIA

Tabaczyk Tatiana

III podstawowa

Jeżyczki

22

NAGRODA POCIESZENIA

Rykaczewska Kornelia

VI podstawowa

Jeżyczki

21

NAGRODA POCIESZENIA

Łenc Kacper

V podstawowa

Jeżyczki

20,5

NAGRODA POCIESZENIA

Śmiech Krzysztof

IV podstawowa

Jeżyczki

20

NAGRODA POCIESZENIA

Niedzielska Wiktoria

IV podstawowa

Jeżyczki

20

NAGRODA POCIESZENIA

Piskorska Wiktoria

III podstawowa

Dobiesław

19

NAGRODA POCIESZENIA

Czaplińska Marika

III gimnazjum

Jeżyczki

18

NAGRODA POCIESZENIA

Sulik Zofia

III A podstawowa

Stary Jarosław

16,7

NAGRODA POCIESZENIA

Tabaczyk Paulina

I gimnazjum

Jeżyczki

15,3

NAGRODA POCIESZENIA

Noga Karina

II podstawowa

Stary Jarosław

15

NAGRODA POCIESZENIA

Kosatka Aleksandra

VI podstawowa

Kopnica

15

NAGRODA POCIESZENIA

Głuszek Łukasz

oddział  0 A

Stary Jarosław

13,8

NAGRODA POCIESZENIA

Rykaczewska Marika

III podstawowa

Jeżyczki

13

NAGRODA POCIESZENIA

Piskorski Mateusz

V podstawowa

Dobiesław

11

NAGRODA POCIESZENIA

Kupracz Stanisław

VI podstawowa

Jeżyczki

9

NAGRODA POCIESZENIA

Pater Wiktoria

II gimnazjum

Stary Jarosław

9

NAGRODA POCIESZENIA

Korkowski Jakub

II podstawowa

Stary Jarosław

8,6

NAGRODA POCIESZENIA

Chojnacki Jan

VI podstawowa

Dobiesław

7

NAGRODA POCIESZENIA

Mizera Antoni

I podstawowa

Dąbki

7

NAGRODA POCIESZENIA

Ciosmak Kacper

V podstawowa

Jeżyczki

6,5

NAGRODA POCIESZENIA

Borowski Piotr

III podstawowa

Jeżyczki

5

NAGRODA POCIESZENIA

Bury Weronika

III podstawowa

Jeżyczki

5

NAGRODA POCIESZENIA

Pluta Karolina

III podstawowa

Jeżyczki

2

NAGRODA POCIESZENIA

Hamar Julia

III podstawowa

Kopnica

2

NAGRODA POCIESZENIA

Narkiewicz Sandra

III podstawowa

Kopnica

2

NAGRODA POCIESZENIA

           

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do dalszej zabawy zbierania makulatury. W następnym roku kolejna edycja konkursu.

Możemy jeszcze dodać, że Wójt Gminy Darłowo niedługo ogłosi nowy konkurs na zbiórkę makulatury z myślą o dorosłych „Drzewko za makulaturę”. Każdy kto przyniesie pięciokilogramową paczkę makulatury otrzyma sadzonkę drzewka.

Urząd Gminy Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
tel. (+48) 94 344 63 01 - faks (+48) 94 344 63 09
www.gminadarlowo.pl - poczta@ugdarlowo.pl
Adres skrytki e-puap: /ugdarlowo/skrytka
Dni i godziny otwarcia Urzędu:
poniedziałek: 7:30 - 15:30
wtorek - piątek: 7:00 - 15:00
Kasa czynna:
pon. 8:00 - 14:45, wto.-pią. 7:30 - 14:15
Dane do wystawienia faktur:
Gmina Darłowo
ul. Dąbrowskiego 4, 76-150 Darłowo
NIP 4990527061 - REGON 330920914
Nr konta: 53 8566 0003 0100 1326 2000 0002
Urząd Gminy
Wiadomości
Turystyka i sport
Uzdrowisko Dąbki
Szkoły
Inwestycje
Nieruchomości
Odpady komunalne
Fundusze UE
Jednostki