2018-10-02 13:35:56 - Teresa Żebrowska
Artykuł ze strony: https://gminadarlowo.pl/?id=18&id_news=2633
Darłowo, dnia 01.10.2018r.
Zgodnie z art.182 § 9,10 Kodeksu Wyborczego oraz Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 3 września 2018r. pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych odbędą się w dniu 08.10.2018 r. w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Darłowie ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 4 według następującego harmonogramu:
Godzina 9.00
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Barzowicach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Kopnicy
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Cisowie
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Kowalewicach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Domasławicach
Godzina 9.30
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Krupach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Słowinie
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Dąbkach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Porzeczu
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Jeżyczkach
Godzina 10.00
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 ds. przeprowadzenia głosowania w Wiekowicach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Dobiesławiu
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Boryszewie
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Bukowie Morskie
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie w Starym Jarosławiu
Godzina 10.30:
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Barzowicach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Kopnicy
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Cisowie
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Kowalewicach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Domasławicach
Godzina 11.00:
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Krupach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Słowinie
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Dąbkach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Porzeczu
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Jeżyczkach
Godzina11.30:
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Wiekowicach
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Dobiesławiu
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Boryszewie
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Bukowie Morskim
- Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie w Starym Jarosławiu